Vİp Yayınları - AkıllıTahta


Ürünlerimiz akıllı tahtada kullanabilmeniz için öncelikle üye olmanız gereklidir. http://kutuphane.vipyayinlari.com adresine girip sol üst köşede bulunan AkıllıTahta Vip Yayınları butonuna tıklayıp ücretsiz üye olabilirsiniz. Üyelik işlemi tamamlandıktan sonra sol üst köşede bulunan butonuna tıklayıp giriş yapınız. Karşınıza branşınıza ait tüm kitaplar çıkacaktır.

Bu aşamada Dijital Kütüphane Yazılımını indirip yeni açtığınız bir klasöre kopyalayın. İndirdiğiniz dosya genellikle bilgisayarınızda bulunan indirilenler klasöründe bulunur. Uygulamayı çalıştırdığınızda sizden ANAHTAR KODU isteyecektir. Anahtar kod cep telefonunuza ya da mailinize otomatik gönderilir. Ayrıca siteye giriş yaptığınızda aşağıdaki gibi görebilirsiniz.

Anahtar kodunu uygulamaya girin.


Anahtar kodunu girip GİRİŞ butonuna bastığınızda branşınıza tanımlı tüm kitaplar karşınıza çıkacaktır.


AkıllıTahta Vip Yayınları

Kitapları açabilmeniz için bir defaya mahsus indirmeniz gerekir. Bunun için bilgisayarınızın internete bağlı olması gerekir. Kitabı indirdikten sonra ÇALIŞTIR butonuna tıklayınız.

Karşınıza bir ekran kumandası ve kitabın ilk sayfası çıkacaktır. Ekran kumandasının altında bulunan + butonun tıklayarak kumandayı genişletebilirsiniz.

AkıllıTahta Vip Yayınları

Bu aşamadan sonra kumandadaki tuşlarla kalem ve şekil özellikleri ile yazım ve çizim, sayfa altında bulunan yön tuşları ile sayfalar arasında ilerleme yapabilirsiniz. Sol alt köşede bulunan boş sayfa iconuna tıklayarak boş sayfa açabilirsiniz.

AkıllıTahta Vip Yayınları

Kumandada bulunan İÇİNDEKİLER butonuna tıklayarak kitabın içindekiler bölümüne ulaşabilirsiniz. Herhangi bir bölüme tıklayarak o bolümü açabilirsiniz.

Sayfalarda bulunan AkıllıTahta Vip Yayınları butonuna tıklayarak soruyu büyütebilir, AkıllıTahta Vip Yayınları butonun tıklayarak sorunun çözümünü görebilirsiniz.

AkıllıTahta Vip Yayınları

Büyüttüğünüz sorudan tekrar ilgili sayfaya dönmek için sayfanın altında ve ortada bulunan butonuna tıklayabilirsiniz.

AkıllıTahta Vip Yayınları


Uygulamamızı tablet ve mobil cihazlarınızda da kullanabilirsiniz. Uygulamayı indirmek için aşagıdaki iconlara tıklayınız.

AkıllıTahta Vip Yayınları AkıllıTahta Vip Yayınları

Başarılı bir eğitim yılı geçirmenizi dileriz.

VİP Yayınları